baklavan.com

Kendi İşinizin
Patronu Olun!

Girişimciler bu teklifi kaçırmayın, üzülürsünüz! Baklava, tatlı sektöründe kendi işinizin patronu olun!

Kendi işini kurmak isteyen girişimcilere kaçırılmayacak teklif. Tüm donanımlarıyla, aparatlarıyla 9 günde baklava, tatlı mağazanızı baklavan.com olarak kuralım, paranızı kazanmaya başlayın. İsim hakkı, bayilik ücreti, franchise ücreti yok. Baklava, tatlı tedarikleriniz pişmiş ve şerbetli olarak günlük bizden. Sadece 69 bin TL’ye anahtar teslim kuruyoruz...

Tüm girişimcilere çağrı yapıyoruz; “Bu teklifimizi kaçırmayın, baklava, tatlı sektöründe kendi işinizin patronu olun. baklavan.com Baklavacısı’nın bayisi olun.” Girişimcilere çağrımız “Tabela parası vermeyeceksiniz, franchise ücreti ödemeyeceksiniz. Tüm donanımlarını, aparatlarını 69 bin TL'ye, her şeyiyle bizim kuracağımız baklava mağazasını size 9 gün içinde teslim ediyoruz." Mağazanızın tüm baklava, tatlıların tedarikini de yine biz size pişmiş ve şerbetli olarak günlük sevk ediyoruz. Baklavamı nerden alacağım diye düşünmeyeceksiniz. 9 günde kurup size teslim ettiğimiz mağazanızda kendi işinizin başına geçerek paranızı kazanmaya başlayacaksınız. Kuracağımız mağazadan ciro bazında ücret de talep etmiyoruz. Kuracağımız baklava mağazasıyla aynı zamanda istihdam sağlayacaksınız, katma değer üreteceksiniz. Bir kaç yakınınıza bile iş ve aş imkanı sağlayacaksınız.

“Bizim kurduğumuz mağazalarda artık gönül dostumuz olan arkadaşlarımız para kazanıyorlar, işlerinin patronu oldular. baklavan.com Baklavacısının marka güvenini arkasına alarak sektöre girecek tüm girişimcilerin kısa sürede, günlük üretilen ve sevk edilen, glikozsuz, taş fırında pişen, oklava yufkası, %100 el işçiliği, pancar şekeri, 1'inci kalite hammadde, nitelikli, lezzetli 50 çeşit baklava, tatlı çeşitleriyle yeni bayilerimizin lezzet markası olmayı başaracaklarının sözünü veriyoruz. “Tüm girişimcilerimizi 0850 466 37 66 veya 0532 370 43 43 no’lu telefonlardan aramalarını veya www.baklavan.com resmi sitemizi ziyaret ederek bilgi almalarını ve sıradaki bayimiz olmalarını bekliyoruz.


Saygılarımızla
baklavan.com Baklavacısı

Bayilik müracaat ve bilgi ⬇️
☎️ 0850 466 37 66
☎️ 0282 262 40 62
📲 0532 370 43 43
🖥 www.baklavan.com